Biuletyn Informacji Publicznej
menu

REKRUTACJA DO KLAS SPORTOWYCH

2018-03-21 19:15:41 (ost. akt: 2018-03-21 19:24:02)

Miesiąc luty i marzec to intensywna praca „przyszłych sportowców” i trenerów. Spotykali się w każdą środę i próbowali swoich sił.


Za nami pierwszy etap – testy sprawnościowe. Łącznie z obecnych klas III-VI podeszło do testów 120 uczniów. Dziewczynek zainteresowanych sportem było 38, a chłopców aż 82. Wszystkim gratuluję odwagi, determinacji i ambicji. Są to kluczowe cechy przyszłego sportowca.
Dziękuję rodzicom za zaangażowanie i wsparcie. Wasza obecność podczas testów była bardzo ważna dla Waszych dzieci, ale także dla nas. Utwierdziła nas w przekonaniu, że my dorośli powinniśmy zrobić wszystko, aby pasje i marzenia naszych najmłodszych były spełnione.
Drodzy kandydaci w następnym miesiącu rozpoczynamy tzw. nabór weryfikujący. Wszyscy uczniowie, którzy są po pierwszym etapie rekrutacji, będą zgodnie z załączonym harmonogramem uczestniczyli w treningach. Tu będziecie musieli wykazać się wiarą w siebie, pracowitością, odpornością na stres i krytykę, zdolnością pogodzenia się z ewentualną porażką, lojalnością wobec kolegów czy koleżanek. To jest ogromne i niełatwe wyzwanie. Jestem pewna, że jeśli prawdziwie kochacie sport, to sobie poradzicie. Ja kibicuję Wam wszystkim.

Dyrektor Szkoły
Grażyna Zielińska
• Na treningi zapraszamy wszystkich, którzy dotychczas nie byli pewni swoich zainteresowań a teraz postanowili spróbować sił w sporcie.
• Listy dotychczasowych kandydatów i harmonogram treningów będą ogłoszone przed świętami Wielkanocnymi.
• Ostateczne wyniki rekrutacji do klas sportowych na rok szkolny 2018/19 będą ogłoszone do 25 maja 2018 r. Do 6 czerwca 2018 dokonamy rekrutacji uzupełniającej do klas pozostałych.

  • edumartix
  • Nasza szkoła w gronie szkół dobrze zaPROJEKTowanych