menu

Samorząd Uczniowski

Drodzy uczniowie! Zarząd Dużego Samorządu Uczniowskiego jest reprezentantem wszystkich uczniów naszej szkoły. W grupie siła, więc razem możemy zdziałać wiele dobrego, możemy uczyć się demokracji, współpracy, podejmowania decyzji, a także realizować swoje pomysły. Każdy z Nas jest inny, ale każdy ma ogromne możliwości, różnorodne zdolności, talenty i zainteresowania, trzeba tylko chcieć je pokazać i wykorzystać. Jeśli macie jakieś pomysły, chcielibyście urozmaicić dzień powszechny czy coś w szkole zmienić/ulepszyć/poprawić podzielcie się z NAMI tą informację, a spróbujemy to wcielić w życie! Pomysły należy zgłaszać do przedstawicieli Dużego Samorządu Uczniowskiego lub jego opiekunów.

https://m.powiatszczycienski.pl/2022/11/orig/samorzad2022-56247.jpg_________________________________________________________________________________________________Wyniki Konkursu Świątecznego 2022_________________________________________________________________________________________________Zbiórka na rzecz Schroniska dla zwierząt "Cztery Łapy" w Szczytnie 2022_________________________________________________________________________________________________Konkurs świąteczny dla klas 1-8_________________________________________________________________________________________________Wyniki konkursów przeprowadzonych przez SU_________________________________________________________________________________________________


_________________________________________________________________________________________________

_________________________________________________________________________________________________Zbiórka na rzecz Schroniska dla zwierząt "Cztery Łapy"

  • edumartix