Edukacja wczesnoszkolna
Iwona Podleś
Bogusława Dawidczyk
Jolanta Saj-Schittkowski
Anna Krzyżewska
Danuta Muraszko
Dominika Łachacz
Natalia Kamińska
Anna Szablak
Małgorzata Tyc
Justyna Kuśmierczyk
Język polski
Renata Pikura
Anna Grzeszczyk
Justyna Kocenko
Emilia Kargowska-Orzoł
Bożenna Nowotka
Matematyka
Marlena Radzińska
Barbara Zubik
Beata Borowa
Beata Paprotna
Ewa Rostkowska
Przyroda
Małgorzata Smolińska
Urszula Jankowska
Geografia
Urszula Jankowska
Przemysław Bugaj
Biologia
Małgorzata Smolińska
Chemia
Julita Kubiaczyk
Beata Borowa
Fizyka
Beata Borowa
Historia
Przemysław Bugaj
Adrian Wajda
Język angielski
Sylwia Gruszka-Cott
Karolina Stańczak
Marta Wadas
Izabela Śladowska
Język niemiecki
Monika Welenc-Łojewska
Małgorzata Tyc
Informatyka
Artur Kot
Aleksandra Radzińska
Wychowanie fizyczne
Iwona Olbryś
Ewa Solarska
Maciej Bukowiecki
Adrian Wajda
Aleksandra Radzińska
Krzysztof Ciechacki
Plastyka
Dorota Niechwiadowicz
Mariola Gollis
Muzyka
Dorota Niechwiadowicz
Technika
Mariola Gollis
Justyna Kuśmierczyk
Religia
Jadwiga Rusinowska
Anna Retkowska
Cecylia Brakoniecka
Etyka
Cecylia Brakoniecka
Wiedza o społeczeństwie
Małgorzata Buczyńska
Wychowanie do życia w rodzinie
Julita Kubiaczyk
Barbara Zubik
Edukacja dla bezpieczeństwa
Iwona Olbryś
Świetlica szkolna
kierownik - Małgorzata Buczyńska
Ewa Bakalarska
Mariola Godzina
Monika Welenc-Łojewska
Izabela Śladowska
Krzysztof Ciechacki
Beata Paprotna
Anna Retkowska
Biblioteka
Iwona Piórkowska
Adrian Wajda
Jolanta Matejko
Logopeda szkolny
Wioletta Gergelewicz
Pedagog szkolny
Agnieszka Kosakowska
Karolina Stańczak
Pedagog specjalny
Ewa Żenczykowska-Sawicka
Mariola Gollis
Nauczyciele współorganizujący kształcenie i rewalidatorzy
Iwona Podleś
Natalia Kamińska
Wioletta Miszkiewicz
Aleksandra Radzińska
Marlena Radzińska
Anna Grzeszczyk
Urszula Jankowska
Julita Kubiaczyk
Małgorzata Smolińska
Beata Paprotna
Krzysztof Ciechacki
Małgorzata Buczyńska
Mariola Gollis
Agnieszka Kosakowska
Doradztwo zawodowe
Małgorzata Kosakowska
Psycholog
Danuta Sass