menu

Jubileusze

Jubileusz 30-lecia szkoły


Szkoła  to czas młodości, beztroski, pierwszych przyjaźni, to głęboko wyryte w sercu wspomnienia i najpiękniejsze lata w życiu każdego człowieka, do  których zawsze wraca się  z tęsknotą i rozrzewnieniem.

W tym roku obchodzimy 30-lecie istnienia naszej SP 6 im. Orła Białego w Szczytnie, a ta wspaniała okoliczność została uświetniona uroczystością mającą na celu przypomnienie historii naszej placówki oraz zaprezentowanie talentów artystycznych uczniów.

24 września wchodzących do szkoły gości witali nie tylko harcerze, ale też pięknie udekorowane korytarze, które wiodły do sali gimnastycznej.
Tu Pani Dyrektor Ewa Bakalarska serdecznie powitała uczestników uroczystości i podkreśliła, że Jubileusz 30-lecia Szkoły nr 6 im. Orła Białego w Szczytnie jest okazją do sentymentalnej podróży w minione czasy, do spotkania osób związanych z naszą szkołą oraz do podziękowań za wsparcie udzielone nam w trakcie działań prowadzących do osiągnięcia wyznaczonych celów edukacyjnych i wychowawczych. 

Następnie zaprezentowany został program artystyczny w wykonaniu uczniów naszej szkoły zatytułowany „URODZINOWE MARZENIA SP 6”. Piękna i wzruszająca uroczystość została nagrodzona długimi brawami.

Wszystkie wydarzenia, które uświetniły obchody święta naszej szkoły były okazją do refleksji dotyczących losów szkoły oraz osób z nią związanych, a także do podziękowań wszystkim przyjaciołom i pracownikom szkoły za szczere życzenia i współpracę oraz niezwykłe zaangażowanie w rozwój placówki.

Uroczystość z okazji 30-lecia SP 6 na długo pozostanie w naszych sercach i pamięci!!!

__________________________________________________________________________

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć jubileuszu 25-lecia naszej szkoły:


  • edumartix