Świetlica szkolna pracuje w godz. 6:30 - 17:00
Z opieki w świetlicy mogą korzystać tylko dzieci rodziców pracujących. Szczegółowe kryteria przyjęć umieszczone są w regulaminie świetlicy szkolnej.

W naszej szkole opiekę świetlicową sprawują dwie świetlice :
Dla dzieci klas I i II - świetlica mała, na parterze, naprzeciwko pokoju nauczycielskiego.
Dla klas II i III - świetlica duża na pierwszym piętrze obok biblioteki szkolnej.

Kierownik świetlicy: Anna Bil

Nauczyciele świetlicy :

Anna Bil, Małgorzata Kisicka, Teresa Borusiewicz, Mariola Godzina, Monika Welenc-Łojewska, Dorota Niechwiadowicz, Maria Rasińska, Ewa Bakalarska

Upoważnienie do odbioru dziecka
Kalką malowane

Styczeń w świetlicy

Życzenia z okazji dnia Babci i Dziadka

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia,
Uroku zimowych dni, wieczorów przy kominku,
Życzliwości ludzi, spotkań w gronie bliskich,
Zdrowego Roku oraz spełnienia wszystkich marzeń
życzą Nauczyciele Świetlicy
(Centrum Świetlicowych Działań Kreatywnych)

Michał jest uczniem klasy IA. Chociaż ma dopiero 7 lat ma już bardzo dorosłe zainteresowania, uwielbia czołgi i samoloty wojskowe. Jest także uzdolniony plastycznie. Łącząc te dwie pasje stworzył liczne prace, które prezentujemy w naszej świetlicy. Swoich zainteresowań militarnych, nie wiąże jednak z zawodowym żołnierzem. Michał ma już konkretne plany kim chce zostać w przyszłości. Chce połączyć swoje pasje i malować oraz projektować kolorystykę czołgów, helikopterów oraz samolotów wojskowych. Chciałby także robić makiety bitew. Lubi także kucharzenie, a jego ulubionym daniem jest ser Camembert na gorąco podawany z żurawiną oraz jajecznica. Mamy nadzieję, że marzenia i plany Michała się spełnią.

Trzymamy Kciuki
Centrum Świetlicowych Działań Kreatywnych

23 października nasze Świetliczki zakończyły tydzień wspólnymi pląsami z Drużyną Harcerską, działającą w naszej szkole. Zabawy ze starszymi koleżankami wzbudził uśmiech na wielu twarzach.
Centrum Świetlicowych Działań Kreatywnych

27 października świetlicę szkolną odwiedziły dziewczynki z klasy IIIE. W naszej szkolnej Strefie Relaksu stworzyłyśmy wspólnie własną bajkę. Uczennice podejmowały kolejne wątki opowieści. Było przy tym wiele śmiechu i radości.

Nasi uczniowie z klas I-III, w ramach Edukacji Filmowo-Teatralnej, wzięli udział w projekcji filmu „Pinokio” dostępnym w kinie Lumiere. Przygoda z filmem może mieć głębszy sens i taki cel przyświecał naszej akcji. Film stanowił bowiem punkt wyjścia do przeprowadzenia lekcji i wykonania zadania w formie pracy plastycznej lub krótkiej formy pisemnej. Po obejrzeniu filmu, każdy uczeń na pewno rozumie zwrot „Kłamstwo ma krótkie nogi”.

• edumartix
  • Nasza szkoła w gronie szkół dobrze zaPROJEKTowanych