Wigilia z Kombatantem

2018-01-02 00:25:39 (ost. akt: 2018-01-02 00:39:22)

19 grudnia szkolny chór Festivo wraz z nauczycielem dyrygującym p. Dorotą Niechwiadowicz udał się do restauracji "Zacisze"...

by uświetnić swoimi występami Wigilię z Kombatantem, zorganizowaną przez Ligę Obrony Kraju w Szczytnie oraz Naszą Szczycieńską Ziemię. Głównymi gośćmi spotkania byli członkowie Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej oraz kombatanci, którzy z radością na twarzach wsłuchiwali się pieśni patriotyczne oraz kolędy wykonywane przez naszych utalentowanych uczniów. Koncert zakończył się gromkimi brawami oraz wręczeniem małym artystom - w ramach podziękowania za występ - paczuszek ze słodkościami.

Koncert ten nie tylko pozwolił uczniom zaprezentować swoje talenty publiczności z poza szkoły, lecz przede wszystkim był lekcją patriotyzmu i możliwością poznania lokalnych Bohaterów.