Międzyszkolny Konkurs SZCZYTNO-LOVE-ROWER

Świetlica Szkolna oraz Zespół d.s. Promocji Zdrowia Szkoły Podstawowej Nr 6 w Szczytnie ogłaszają Międzyszkolny Konkurs – SZCZYTNO-LOVE-ROWER polegający na przygotowaniu plakatu-ulotki z trasą rowerową wokół Szczytna.

Czas majówki to okazja do wspólnych wycieczek rowerowych, odkrywania piękna regionu oraz ciekawostek historycznych. Nasz region obfituje w liczne tajemnice historyczne, pomniki przyrody, piękne krajobrazy, które warto umieścić w pracach.

Konkurs trwa do 10.05.2024. Trasa powinna mieć przynajmniej 3 km oraz zawierać informacje o stopniu trudności i ciekawostkach. Dalsze wskazówki znajdują się w załączonym regulaminie konkursu, który jest również dostępny na stronie internetowej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Szczytnie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Zachęcamy dzieci, młodzież i
rodziców do wzięcia udziału w konkursie.

Organizatorzy: N-le świetlicy i Zespół d.s. PZ