Półzimowisko w SP6

2016-01-21 08:42:39 (ost. akt: 2017-02-15 10:13:52)

W tym roku dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 w Szczytnie zorganizowane zostało półzimowisko, podczas którego dzieci aktywnie spędzały czas wolny. Każdego dnia na uczestników czekały nowe i ciekawe atrakcje. Cieszy fakt, że dzieci bardzo chętnie i licznie uczęszczały na zajęcia. Dzieci uczestniczyły w zawodach sportowych, warsztatach kulinarnych w Pizzeri Benek, chodziły na basen oraz do sali zabaw NOVUM, uczyły się rzucać freesbez udziałem grupy DIRTY DISHES, oglądały filmy w kinie Miejskiego Domu Kultury w Szczytnie. Ciekawą atrakcją było strzelanie z broni pneumatycznej ASG, replik karabinów maszynowych, pokaz odzieży ochronnej i pokonanie wojskowego toru przeszkód przy udziale grupy pasjonatów.
Główną atrakcją półzimowiska był kulig z ogniskiem w miejscowości Wawrochy i harce w parku wodnym "Tropicana" w Mikołajkach.
Półzimowisko zakończone zostało balem karnawałowym i sportowymi atrakcjami. Radosne wspomnienia z ferii n pewno pozostaną w pamięci dzieci na długo.