menu

Nasi partnerzy już w nowym budynku szkoły!

W kwietniu tego roku zakończyła się budowa i przeprowadzka do nowego budynku szkoły Otto- Seeger Grundschule Rathenow West. Do tej pory nasi niemieccy partnerzy uczyli się i pracowali w budynku z historią, który liczył ponad 100 lat.

Od teraz zarówno uczniowie, rodzice jak i cała kadra z Grundschule Rtahenow- West może cieszyć się ze wspaniałych warunków, jakie stworzyły im nowe przestrzenie szkolne.

28 kwietnia w Rathenow odbyła się uroczystość przekazania nowego budynku szkoły. Z tej okazji cała nasza społeczność szkolna przygotowała listy gratulacyjne oraz tabliczkę upamiętniająca te wydarzenie, nagraliśmy także wiadomość wideo, by być w tak ważnym momencie z naszymi partnerami.

To radosna chwila dla wszystkich członków społeczności Otto Seeger, będąca zwieńczeniem wieloletniego wysiłku i walki o byt szkoły oraz poprawę jakości kształcenia. Jesteśmy przekonani, że nowy budynek szkoły przyniesie naszym przyjaciołom, rodzicom i uczniom wiele radości, inspiracji i satysfakcji, a także ułatwi realizację zadań pedagogicznych.

  • edumartix