Wyniki konkursu geograficzno - plastycznego “GEOGRAFICZNA CHOINKA”

Młodzież naszej szkoły po raz kolejny wzięła udział w szkolnym konkursie geograficzno - plastycznym “Geograficzna choinka”, w którym uczniowie klas VI - VIII mieli okazję połączyć wiedzę z kreatywnością.

Młodzież z wykazała się pomysłowością i wykonała ciekawe choinki umieszczając na nich różnego rodzaju ozdoby w formie np. konturów kontynentów, oceanów, państw, planet i innych obiektów geograficznych. Przy tworzeniu prac uczniowie wykorzystali swoją inwencję twórczą wykonując nie tylko ozdoby papierowe, lecz także elementy drewniane czy mini lampki led.

Wyniki konkursu:
- kategoria: prace plastyczne (nieprzestrzenne)

I miejsce - Martyna Grzeszczyk (kl. 8 c), Lidia Stańczak (kl. 8 c), Amelia Kowalik (kl. 8 e);
II miejsce - Zofia Panasiuk (kl. 6 a), Malwina Patoleta (kl. 6 b), Nikola Napiórkowska (kl. 6b), Wiktoria Przybyłowska (kl. 7 a),
Karol Porwisz (kl. 7 a)

- kategoria: prace przestrzenne
I miejsce - Amelia Erwin (kl. 7 a), Zuzanna Zapadka (kl. 8 c), Łucja Sendrowska (kl. 8 d), Wiktoria Szpakowska (kl. 6 b);
II miejsce - Maja Szczepańska (kl. 8 e)

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i trud włożony w wykonanie swoich niepowtarzalnych geograficznych choinek.

Organizatorki: Urszula Jankowska, Elżbieta Białczak