menu

Szlachetna Paczka SP6 – podsumowanie akcji

Święta Bożego Narodzenia to czas pełen spokoju, ciepła i radości. Dzięki hojności i ofiarności naszej społeczności szkolnej - dla DWÓCH RODZIN, tegoroczne święta upłyną właśnie w takiej atmosferze: bez zmartwień i utrapień, z wiarą w ludzkie dobro.

Wszystko dzięki włączeniu się w ogólnopolską akcję Szlachetna Paczka, która pozwoliła pomóc Pani Sylwii z rodziną oraz Pani Arlecie. TAK!!! Choć na początku wybraliśmy jedną rodzinę, to dzięki hojności i wsparciu wielu osób i instytucji mogliśmy pomóc jeszcze jednej rodzinie!

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania:
- w pierwszej kolejności dziękujemy Wam, Drodzy Uczniowie, za to, że z tak wielkim zaangażowaniem przynosiliście potrzebne artykuły, pomagaliście w ich noszeniu oraz w licznym gronie stawiliście się, by pomóc w pakowaniu wszystkich zebranych rzeczy. Pokazaliście, że dobro i chęć pomocy tkwi w każdym z nas - małym i dużym człowieku:)
- Drodzy Rodzice - to Wy kupiliście większość potrzebnych rzeczy, motywowaliście swoje pociechy do włączenia się w Szlachetną Paczkę. Wasza pomoc jest bezcenna! Dziękujemy Wam z całego serca! Szczególne podziękowania ślemy też do naszej Rady Rodziców, której wsparcie jak zawsze jest nieocenione.
- Droga Dyrekcjo, Drodzy Nauczyciele i Pracownicy SP6 - spisaliście się na medal! Każdy z Was dołożył swoją cegiełkę do tej szczytnej akcji, pokazując swoim uczniom, że pomaganie jest naprawdę fajne.
- Dziękujemy serdecznie Darczyńcom spoza szkoły, którzy dowiadując się o naszej akcji, postanowili przyłączyć się do "szóstkowych Mikołajów".
- Ukłony i wyrazy podziękowania ślemy przedszkolakom, ich rodzicom, dyrekcji, nauczycielom i pracownikom Miejskiego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 „Promyczek” - szczególne podziękowania dla Pani Julity Wilczek za organizację akcji oraz Paniom Joannie Bohlmann i Aleksandrze Mróz za wsparcie przy pakowaniu paczek, a także całej społeczności Miejskiego Przedszkola nr 2 "Fantazja" i Pani Aldonie Cymerman.
- Podziękowania składamy również darczyńcom z Wioski "Siódme Niebo" – bardzo cieszymy się, że szerzyliście z nami dobro.
- Dziękujemy również wieloletnim naszym darczyńcom: Pani Danucie Duszak oraz Zakładowi Usług Transportowych Mirosław Głażewski, Pani Beacie Samsel i Salonowi Meblowemu IDEAL MEBLE.

Akcję w naszej szkole koordynowały opiekunki Szkolnego Klubu Wolontariatu oraz Samorządu Uczniowskiego: Panie: Sylwia Gruszka-Cott, Małgorzata Buczyńska, Justyna Kocenko, Aleksandra Radzińska przy wsparciu niezawodnych nauczycielek: Pani Izabeli Śladowskiej oraz Pani Jolanty Archackiej.
  • edumartix