Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole był bardzo intensywny.

Odbyło się posiedzenie Rady Uczniowskiej klasy 3c, która rozpatrzyła pilne i palące kwestie, takie jak skrócenie lekcji do 30 minut i przedłużenie przerw do pół godziny, wprowadzenie nakazu używania deskorolek na korytarzach i telefonów komórkowych na lekcjach. Analizowano także liczbę ocen niedostatecznych i podjęto decyzję, by wprowadzić limit jednej jedynki na miesiąc na klasę. Zapanowała także powszechna zgoda na to, by prace domowe jednak były pracami klasowymi. Posiedzenie Rady na wesoło to nie był jedyny punkt programu uroczystości. Dla umilenia czasu wszystkich pracowników szkoły wystąpił szkolny chór, a nasze utalentowane Gwiazdeczki z klas I-III zaprezentowały piękny układ taneczny. Szkoda, że na kolejny taki dzień musimy czekać cały rok.