Dodatkowe zajęcia z zakresu pomocy psychologiczno–pedagogicznej

Drodzy Rodzice ! Pragnę poinformować, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 8 lutego 2022 r. w naszej szkole istnieje możliwość zorganizowania dodatkowych zajęć specjalistycznych z zakresu pomocy psychologiczno–pedagogicznej tj.:

- zajęcia korekcyjno–kompensacyjne (przeznaczone dla uczniów, którzy mają dysleksję lub mają problemy z poprawnością ortograficzną, zaburzoną grafomotorykę),
- zajęcia logopedyczne,
- zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno - społeczne (przeznaczone dla uczniów, którzy pragną podnieść swoje kompetencje funkcjonowania w różnych sytuacjach społecznych, np.: radzenie sobie ze stresem, rozwiązywanie konfliktów, komunikacja społeczna, współdziałanie w zespole, zachowania asertywne, odpowiedzialność, samokontrola własnego zachowania, motywacja wewnętrzna, zainteresowania, hobby, itp.)

Planowany czas zajęć: 1 marca 2022 r. - 20 grudnia 2022 r.
Proszę o zgłoszenie zainteresowanych do wychowawców przez dziennik elektroniczny do 18 lutego 2022 r.

Ewa Bakalarska
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6