Kartki z życzeniami dla Seniorów z DPS

Aniołki dla Seniorów z DPS-u - kartki swiąteczne z życzeniami- akcja charytatywna.

W przedświątecznej krzątaninie pamiętaliśmy o Seniorach. Uczniowie ochoczo pracowali w "Świątecznej Fabryce Aniołków" tworząc kolejne i kolejne - coraz bardziej urodziwe, nieziemskie.
Sprawiało im to ogromną radość. Powstawały też strojne choinki, Mikołaje i inne cudeńka a wszystko po to aby zanieść Seniorom życzenia i radość płynącą z Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku a także okazać należny im szacunek.

Oto fragment życzeń:
"Niech szacunek ludzi skronie Wasze oplecie. Niech Wam siłę, zdrowie da Bóg na świecie...
Niech Rok po Roku upływa szczęśliwie..."

W dniu Wigilii dostarczyliśmy życzenia do Domu Opieki Społecznej w Szczytnie. Każdy Senior otrzymał kartkę z życzeniami od braci uczniowskiej i pracowników SP 6. Cieszyli się i byli wzruszeni.
Dziękuję najbardziej zaangażowanym artystkom - Amelce, Lence, Kalince i innym uczniom a także Pani Basi Pietrzak za wykonanie pięknych kartek w zaciszu domowym.

Organizatorzy akcji - Elżbieta Białczak i Barbara Pietrzak.