Bajkowy dzień w SP6

2021-11-09 11:11:34 (ost. akt: 2021-11-09 11:16:40)

Czy wiecie, że 5 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek? Tego dnia na naszym szkolnym korytarzu można było spotkać królewicza z bajki, znaleźć pantofelek Kopciuszka lub spróbować smakołyków z koszyczka Czerwonego Kapturka.

Bajkowy orszak Małego Samorządu Uczniowskiego odwiedzał uczniów klas 1-3 i przeprowadzał zgaduj-zgadulę pt. "Z jakiej bajki jestem?". W bibliotece szkolnej też czekały na nas dzisiaj wyjątkowe zadania i atrakcje, a przed tym szczególnym dniem świetlica szkolna ogłosiła konkurs plastyczny pt. "Moja ulubiona postać z bajki". Spośród wielu rysunków komisja wyróżniła i nagrodziła prace Hani Wycech z I b, Anielki Kołdys z III b i Marysi Jeziornej z III b.
To był niezwykły dzień. Super było choć na chwilę przenieść się w magiczny świat bajek!