Zbiórka karmy dla Schroniska i Ogólnopolska akcja "Góra Grosza"

2021-11-02 22:32:30 (ost. akt: 2021-11-02 22:37:46)

Drodzy uczniowie, rodzice oraz Przyjaciele Szkoły! Dużymi krokami zbliża się zima. W chłodne dni nie możemy zapomnieć o naszych kochanych zwierzakach w Szczycieńskim schronisku.

W związku z tym organizujemy na terenie naszej szkoły zbiórkę koców, prześcieradeł, legowisk, żwirku, a przede wszystkim karmy dla psów oraz kotów. Zbiórka trwa od 2 do 30 listopada. Przyniesione dary umieszczamy w kartonie przy wejściu do szkoły.
Z góry dziękujemy w imieniu opiekunów zwierząt, ale i samych Milusińskich.

Ponadto serdecznie zapraszamy do udziału w akcji „GÓRA GROSZA”, organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną. W ramach akcji przeprowadzana jest zbiórka monet o nominałach od 1 grosza do 5 złotych. Akcja Góra Grosza trwa od 2.11-21.12. Przez całą akcję monety będą zbierać Wolontariusze podczas lekcji oraz jest możliwość dorzucenia się do zbiórki w "okienku" w wejściu do szkoły.

opiekun SU p. Aleksandra Radzińska