Dzień Chłopaka w SP6!

2021-10-05 10:48:55 (ost. akt: 2021-10-14 18:18:36)

Tak wyglądał 30.09. w naszej szkole:

Dzień Chłopca w klasie 3 b był wyjątkowo słodki. Dziewczynki przygotowały kulinarną ucztę. Wszyscy koledzy zostali uhonorowani dyplomem Super Chłopaka.

p. Iwona Częścik

„Dzień chłopaka” w klasie II a

„Dzień chłopaka”, 30 września 2021 r. przywitał nas deszczem. Pomimo niesprzyjającej aury, pojechaliśmy do stadniny koni Sarage w Olszynach. Każdy uczeń klasy II A jeździł konno, chociaż wcześniej niektórzy z nas byli pełni obaw, zwłaszcza gdy jeden z chłopców stwierdził: „Proszę Pani, koń jest taki duży a ja taki mały”.
Pogoda pozwoliła nam nawet na rozpalenie ogniska i pieczenie kiełbasek. Zabawa była świetna. W doskonałych nastrojach wróciliśmy do szkoły z oczekiwaniem na kolejną wycieczkę.

p. Bogusława Dawidczyk

Klasa 1 a z okazji Dnia Chłopaka wybrała się do salonu zabaw PLAY CITY. Wszyscy bawiliśmy się świetnie!!!

p. Danuta Muraszko

Dzień Chłopaka w klasie 3 C.

p. Anna Szablak

Relacja filmowa z Dnia Chłopka w klasie 5 D

p. Justyna Zielińska

DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASIE 3 A