MegaMisja w naszej szkole

Czas na nową przygodę - już od września. Będziemy się świetnie bawić i jednocześnie kształtować zdrowe nawyki cyfrowe.

MegaMisja to MegaPrzygoda!!! Z radością przyjęliśmy informację o zakwalifikowaniu naszej szkoły do ogólnopolskiego programu edukacyjnego dla klas 1-3 "MegaMisja", którego organizatorem jest Fundacja Orange. W trakcie realizacji programu uczniowie poprzez twórcze działania zdobywają wiedzę, rozwijają liczne kompetencje, w tym kompetencje cyfrowe, tak niezbędne do funkcjonowania we współczesnym społeczeństwie. Cieszymy się, że dołączymy do blisko 3 milionów dzieci i młodzieży, która poznała zasady korzystania z Internetu i technologii w sposób bezpieczny i pożyteczny. A być może przy okazji zdobędziemy atrakcyjne pomoce dydaktyczne. Z niecierpliwością czekamy do września, aby rozpocząć niezwykłą przygodę, w której udział oprócz uczniów klasy drugiej, wezmą też pierwszaki, ale oni jeszcze o tym nie wiedzą.