Wyprawa klasy 3A i 3E do Krainy Winnetou w Ameryce Północnej

Lubimy poznawać różne kultury. Tym razem wybraliśmy się do Krainy Winettou w Nowym Dworze.

Wódz wioski indiańskiej Szary Wilk i jego asystentka Blada Twarz w interesujący sposób przybliżyli nam historię plemion: Apaczów, Komanczów, Siuksów. Zapewniono nam wiele atrakcji: strzelanie z łuku, rzut oszczepem, wyścig fretek, zwiedzanie tipi i jurt. Wiele radości i wspaniałej zabawy dostarczyły nam również tańce indiańskie wokół ogniska. Możemy także pochwalić się własnoręcznie wykonaną biżuterią, którą będziemy nosić jako wspomnienie wspaniałych chwil spędzonych razem w klasie trzeciej. AHOJ przygodo!!! (Już myślimy o następnej wyprawie!)

Uczniowie kl. 3A i 3E z nauczycielami: Krystyna Karpowicz, Wioletta Miszkiewicz i Danuta Muraszko