Organizacja nauki zdalnej w klasach I-III od 01.03.2021 r.

Komunikat z dnia 26 lutego 2021 r.

Szanowni Rodzice,
w związku z zawieszeniem zajęć stacjonarnych w pierwszym etapie edukacyjnym informujemy, że od 1 marca do 12 marca 2021 r. lekcje dla uczniów klas 1-3 w naszej szkole odbywać się będą w formie zdalnej przy pomocy platformy MS Teams w czasie rzeczywistym, tj. zgodnie z ustalonym przez wychowawcę na okres nauczania zdalnego planem lekcji.

W tym okresie na terenie szkoły zostaną zorganizowane zajęcia opiekuńcze w świetlicy tylko dla tych dla tych uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19 oraz zajęcia specjalistyczne dla uczniów z orzeczeniami o spe.

Z uwagi na bardzo trudną sytuację, związaną ze wzrostem zakażeń, prosimy, aby zgłaszanie potrzeb (drogą e-mailową) dotyczyło sytuacji naprawdę wyjątkowych.

W sprawach związanych ze szczegółami, dotyczącymi organizacji pracy szkoły w okresie nauczania zdalnego uczniów klas I-III, prosimy o bezpośredni kontakt z wychowawcami klas.

O zmianach terminu i formach nauki uczniów klas I-III Dyrektor Szkoły, Wychowawcy klas będą informowali Państwa poprzez stronę internetową szkoły/dziennik elektroniczny na bieżąco.

Ewa Bakalarska
Dyrektor SP 6