Życzliwy listopad

Listopad to czas kiedy bardziej niż w inne miesiące potrzebujemy ciepła,  światła I wsparcia . Dlatego nauczyciele przystąpili do drugiej edycji działań z “Pozytywną uwagą”.

W szkole nie da się uciec od ocen, a dobra uwaga od nauczyciela zostaje z nami na całe życie. Chcemy aby nasze dzieci poszły w świat przekonane, że nawet jak nie mają czerwonego paska, to są w czymś dobre. Chcemy dać im wsparcie.

W listopadzie obchodziliśmy także Dzień Życzliwości. Uczniowie jako dowód zaangażowania w akcję przygotowali galerię pomocnych i życzliwych dłoni. Rzucone zostało też wyzwanie dla szczególnie zaangażowanych – zostań Bohaterem Życzliwości (30 dni życzliwych działań).
Na koniec miesiąca ta dobra energia zaowocowała szczególnym rodzajem dobra – Szkolny Wolontariat przygotował Szlachetną Paczkę.

Tyle pozytywnych działań nie udałoby się bez zaangażowania uczniów, nauczycieli i wychowawców.
Dziękujemy bardzo!