Świetlica szkolna informuje!!

W związku z ograniczeniami związanymi z pandemią i zmianami w regulaminie szkoły i świetlicy ogranicza się wejście na teren szkoły rodzicom/prawnym opiekunom/osobom upoważnionym do odbierania dziecka.

Informujemy o sposobie rekrutacji do świetlicy szkolnej:
1. Karty zgłoszenia należy pobrać ze strony internetowej szkoły lub w okienku portierni przy wejściu głównym do szkoły.
2. Prawidłowo wypełnioną kartę należy złożyć w terminie 31.08, 01.09, 02.09.2020 r. w godzinach pracy szkoły w okienku portierni przy wejściu głównym szkoły.
3. Ilość miejsc w świetlicy (ze względu na pandemię i zmniejszoną liczbę dzieci w grupie) jest ograniczona.
4. Do świetlicy szkolnej przyjmowane będą dzieci z klas I-III, których:
a) oboje rodzice/prawni opiekunowie pracują,
b) samotnie wychowujący, pracujący rodzic/prawny opiekun,
c) rodzeństwo ma orzeczenie o niepełnosprawności.

Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy

W związku z trwającymi pracami remontowymi działalność kuchni i stołówki wznowiona zostanie w późniejszym terminie o czym zostaniecie Państwo poinformowani na tydzień przed rozpoczęciem dożywiania dzieci.