menu

Biesiada Rodzinna

2018-06-04 10:51:39 (ost. akt: 2018-06-07 15:35:25)

9 czerwca 2018 r. w naszej szkole odbędzie się Biesiada Rodzinna.

Nasza szkoła jest szkołą talentów - u nas każdy uczeń jest gwiazdą, dlatego hasłem przewodnim tegorocznej imprezy jest MAM TALENT! Talentów będzie wiele... taneczne, wokalne, recytatorskie. Wszystko to zaprezentują zdolni uczniowie, którzy wystąpią w I edycji show Mam Talent! Zachęcamy do wzięcia ze sobą telefonów komórkowych ze ściągniętą aplikacją do czytania kodów QR, gdyż to nie jury wyłoni zwycięzcę, lecz publiczność poprzez głosowanie online.
Społeczność naszej szkoły to nie tylko wybitni uczniowie, ale również bardzo uzdolnieni rodzice, o czym będzie można się przekonać podczas konkursu MasterChef, w którym to dorośli zaprezentują swoje popisowe dania - zdrowe a zarazem pyszne!
Tego dnia w naszej szkole nie zabraknie atrakcji!
Serdecznie zapraszamy i przypominamy, że tego dnia odrabiamy piątek
1 czerwca, który był dniem wolnym od zajęć lekcyjnych, dlatego też każdy uczeń ma obowiązek udziału w Biesiadzie Rodzinnej.


Szczegółowy plan Biesiady Rodzinnej znajduje się na powyższym plakacie! Do zobaczenia!

_________________________________________________________________________
Informujemy, że w związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych zwanym RODO - zdjęcia wykonane w czasie uroczystości Szkolnych przez pracowników Szkoły uczniom biorącym udział w konkursach oraz występach mogą zostać zamieszczone na stronie internetowej naszej Szkoły. Wyjaśniamy, że na zdjęciach mogą znajdować się dodatkowo osoby biorące w uroczystości - zdjęcia zamieszczone zostaną w celach promocyjnych.
Jednocześnie informujemy, że nie odpowiadamy za wykonanie prywatnie zdjęć, które mogą być umieszczone w portalach internetowych.
  • edumartix
  • Nasza szkoła w gronie szkół dobrze zaPROJEKTowanych