Klasa IV F w Powiatowym Urzędzie Pracy

2018-02-22 10:42:12 (ost. akt: 2018-02-22 11:19:01)

W dniu 5 lutego b.r. Powiatowym Urzędzie Pracy odbyły się warsztaty pt. „Mój wymarzony zawód” , w których wzięli udział uczniowie z klasy IV F.

Zajęcia miały na celu nie tylko przybliżenie dzieciom funkcjonowania urzędu pracy, ale przede wszystkim rozbudzenie w nich chęci do realizowania własnych pragnień o wymarzonym zawodzie, pokazanie im, że nauka od wczesnych lat szkolnych ułatwi im realizowanie marzenia o idealnej pracy.
Młodzi ludzie często mają konkretne wyobrażenia o tym co chcieliby robić. Wspieranie ich w tych marzeniach jest najlepszą rzeczą, jaką mogą otrzymać od swojej rodziny i szkoły.
Prowadząca warsztaty pani dyrektor Beata Januszczyk dzieliła się z dziećmi swoją wiedzą, zasiała tez marzenia by w przyszłości praca mogła stać się pasją i dawać jak najwięcej satysfakcji, za co serdecznie dziękujemy!