E-dziennik - Instrukcja dla Rodziców

2018-02-16 19:37:28 (ost. akt: 2018-02-24 16:50:01)

Instrukcja, jak uzyskać dostęp i pierwszy raz zalogować się do e-dziennika

Zgodnie z informacją przekazaną Państwu na poprzednich spotkaniach z rodzicami informujemy, że z dniem 1 marca 2018 uruchamiamy w szkole platformę e - dziennika firmy VULCAN.

Na spotkaniach podawaliście również Państwo adresy e-mail, potrzebne do zalogowania się na stronie. Jeżeli ktoś z Państwa jeszcze nie podał adresu, a chciałby posiadać dostęp do konta swojego dziecka, należy jak najszybciej lub na najbliższym spotkaniu wychowawcy podać swój prywatny e-mail.

Rodzice/Prawni opiekunowie logują się na stronie https://uonetplus.vulcan.net.pl/szczytno indywidualnie według instrukcji podanej poniżej.
Przedstawiamy Państwu dwie wersje instrukcji: w formie pdf lub filmu instruktażowego.

• W roku szkolnym 2017/2018 podstawowym dziennikiem obowiązującym w szkole jest nadal dziennik papierowy.

• Nauczyciele i wychowawcy podczas tego semestru będą doskonalić swoje umiejętności z e-dziennikiem. Prosimy o wyrozumiałość dla ewentualnych braków lub pomyłek.

• Na korespondencję z rodzicami na platformie e-dziennika wychowawcy i nauczyciele będą odpowiadać w miarę swoich możliwości.

• Informujemy, że e-dziennik nie zastępuje obowiązku bezpośredniego kontaktu rodzica ze szkołą.

Otwórz
Zachęcamy do przeczytania instrukcji, jak uzyskać dostęp do e-dziennika

Załączamy również film instruktażowy zamieszczony na Youtube.