Dzień Chłopaka w klasie I "B"

2017-10-02 16:34:53 (ost. akt: 2017-10-02 17:10:48)

Zbliżający się "Dzień Chłopaka" stał się okazją do wspólnego pierwszego wyjścia klasy I B poza szkołę...

Wybór padł na pizzerię "Gruby Benek". Tam uczniowie sami przygotowali sobie farsz. Do wyboru mieli kukurydzę, szynkę i pieczarki. Przygotowanie wyzwoliło w nich wiele emocji. Z niecierpliwością, choć krótko, czekali na gotową potrawę. Własnoręcznie zrobiona pizza smakowała im wyśmienicie! W czasie kiedy ciasto się piekło, chłopcy zostali obdarowani okolicznościowymi upominkami, które wręczyły dziewczynki. Ponadto w lokalu każdy mały klient sam mógł kupić sobie i zapłacić za napój do pizzy. To była praktyczna lekcja rachunków i samoobsługi.
Na pożegnanie pracownicy pizzerii poczęstowali przybyłych lizakami. Tegoroczny "Dzień Chłopaka" na pewno na długo zapadnie chłopcom w pamięć :)

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć! :)