TURNIEJ SZACHOWY

2017-06-13 12:19:37 (ost. akt: 2017-06-13 13:03:01)

25 maja odbył się Szkolny Turniej Szachowy. Był on zwieńczeniem pracy Koła Szachowego w tym roku szkolnym.

W turnieju wzięło udział 28 uczniów klas drugich. Najlepszym szachistą okazał się Marcel Gołąb z klasy II e, drugie miejsce zajął Stanisław Koziatek z klasy II d, a trzecie Damian Olbryś z klasy II f. Najlepszą szachistką została Natalia Słowińska z klasy II f. Sędzią turnieju był pan Krzysztof Łuszczyk, który w ramach wolontariatu prowadził zajęcia w drugim półroczu, zastępując pana Alfreda Sobolewskiego.
W przerwach między kolejnymi rundami uczniowie korzystali z poczęstunku przygotowanego przez rodziców.
Dyrekcji Szkoły, prowadzącym zajęcia oraz rodzicom pragnę podziękować za współpracę.

Opiekun koła Danuta Muraszko