"...za zdobycie umiejętności bezpiecznego korzystania z poczty e-mail"

2016-04-19 08:33:10 (ost. akt: 2016-04-19 09:13:54)

Wszyscy uczniowie klas IV - VI naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji "Pierwszy Mail". Ich zadaniem było wykazanie umiejętności bezpiecznego posługiwania się pocztą e-mail. Prace były przeróżne. Klasy 4 projektowały znaczki pocztowe o bezpiecznej poczcie, po czym z indywidualnych znaczków, (korzystając z dysku "beta") powstawał wspólny plakat. Klasy 5 pisały o wyższości poczty e-mail nad pocztą tradycyjną. Klasy 6 natomiast wykonywały prezentacje multimedialne dla uczniów klas młodszych.
Wszyscy uczniowie, niezależnie od wieku poznawali możliwości korzystania z różnych narzędzi poczty, pisali listy do kolegów, nauczyciela i organizatorów konkursu.

Za podjęte działania uczniowie zdobyli CERTYFIKAT "za zdobycie umiejętności bezpiecznego korzystania z poczty e-mail w ramach ogólnopolskiej akcji Pierwszy Mail. Bezpieczeństwo w Internecie". Rok szkolny 2015/2016"