Nasza szkoła już po termomodernizacji! - nowe zdjęcia

W roku szkolnym 2019/2020 nasza szkoła znalazła się w gronie szkół, w których zostały przeprowadzone prace związane z termomodernizacją.

Budynek z zewnątrz zyskał nową elewację. Stonowana kolorystyka doskonale wtapia się w krajobraz.
Nasza szkoła zyskała nowy wygląd nie tylko z zewnątrz. Wewnątrz cały czas trwają prace remontowe. Odświeżone,szerokie korytarze prowadzą do klas lekcyjnych wyposażonych w nowoczesny sprzęt IT.
Na uczniów potrzebujących wyciszenia i chwili wytchnienia czeka kącik relaksu,wyposażony w miękkie, kolorowe pufki.
Przestronna sala gimnastyczna umożliwia prowadzenie zajęć sportowych na wysokim poziomie. Szkolna stołówka w nowej szacie kusi dwudaniowymi, pysznymi obiadem i przygotowanymi w szkolnej kuchni.
Mamy nadzieję, że wkrótce szkolne korytarze zapełnią się gwarem uczniów.