Siatkarze z „SZÓSTKI” na drugim miejscu w Powiecie Szczycieńskim

2018-11-05 18:13:09 (ost. akt: 2018-11-05 18:15:30)

Dnia 17.10.2018 r. w hali sportowej Zespołu Szkoł nr 3 w Szczytnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Piłce Siatkowej Chłopców - Igrzyska Młodzieży Szkolnej (rocznik 2003-2005).

W zawodach wystartowały 4 drużyny:
Szkoła Podstawowa nr 6 w Szczytnie, Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczytnie, Gimnazjum Sportowe Szczytno oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dźwierzutach. Zawody przeprowadzono systemem „każdy z każdym”.

Zawodnicy naszej szkoły wywalczyli drugie miejsce.

Gim. Sportowe Szczytno – Szkoła Podstawowa nr 6 w Szczytnie 2 : 0
Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczytnie – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dźwierzutach 2 : 0
Szkoła Podstawowa nr 6 w Szczytnie – Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczytnie 2 : 0
Gim. Sportowe Szczytno – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dźwierzutach 2 : 0
Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczytnie - Gim. Sportowe Szczytno 0 : 2
Szkoła Podstawowa nr 6 w Szczytnie - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dźwierzutach 2 : 0

Kolejność miejsc:
1. Gimnazjum Sportowe Szczytno
2. Szkoła Podstawowa nr 6 w Szczytnie
3. Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczytnie
4. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dźwierzutach

Reprezentacja chłopców Szkoły Podstawowej nr 6 w Szczytnie wystapiła w składzie: Michał Bączek, Maksymilian Borowy, Marcel Drózd, Iwo Choroszewski, Jakub Kotula, Maciej Lisewski, Gabriel Samsel.

Trenerem zespołu jest Iwona Chełchowska.