Nowe składy osobowe w oddziałach klas IV, VI i VII na rok szkolny 2018/19

2018-06-07 20:58:29 (ost. akt: 2018-06-07 21:10:25)

Bardzo nas cieszy, że to w naszej placówce są tworzone klasy sportowe. Ogromna większość uczniów w końcu zaspokoi swoje zainteresowania i pasje związane z piłką siatkową i piłką nożną także na terenie szkoły.

Składy klas sportowych już zostały ustalone. Nie było to łatwe, tym bardziej, że chętnych było więcej niż miejsc, a także nie wszyscy byli jednoznacznie zdecydowani i zmieniali zdanie. Rozumiemy, to nie jest łatwa decyzja, wiąże się przecież ze zmianą klasy czyli rozstaniem z koleżankami i kolegami, z którymi się spotykaliście codziennie już od I klasy.
Zmiany są nieodłączną częścią dzisiejszej rzeczywistości.
Wychowawcy klas III, V i VI w minionym tygodniu starali się umieścić swoich uczniów we właściwych „nowych” oddziałach, które będą funkcjonowały od września 2018 roku. Nadmieniam, że języki obce będą realizowane w grupach między oddziałowych i nie ma znaczenia, że uczeń uczący się języka niemieckiego będzie teraz w klasie z uczniami uczącymi się języka angielskiego.

Nowe składy klas znajdziecie Państwo w zakładce "Klasy Sportowe"