Obchody Dnia Edukacji Narodowej

2017-11-23 10:08:49 (ost. akt: 2017-11-23 10:31:46)

13.10.2017 r obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej.

Akademię przygotowali uczniowie z klas IV i V pod kierunkiem pani Justyny Kocenko i Justyny Ignaczak.

Młodzi artyści uświetnili ten dzień wyjątkowym występem. Przygotowali humorystyczne przedstawienie ukazujące dowcipne sceny z życia uczniów i pracowników szkoły. Nie zabrakło również tańca, śpiewu i pięknych recytacji. Szkolny chór odśpiewał piosenki o tematyce związanej z tą wyjątkową okazją, a uczniowie z klasy V zatańczyli do znanych i lubianych przebojów. Zebrani gromkimi brawami nagrodzili występujących i tym samym wyrazili uznanie za wysoki poziom przedstawienia.
Na koniec Pani Dyrektor podziękowała nauczycielom oraz wszystkim pracownikom za codzienny trud oraz pogratulowała tym, którzy zostali uhonorowani nagrodami.