Szkoła Podstawowa nr 6 zajęła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Jestem Smart"

2017-12-11 12:46:17 (ost. akt: 2017-12-11 15:12:50)

Konkurs polegał na zorganizowaniu przez szkołę wydarzenia, podczas którego kluczowym zadaniem było wskazywanie uczniom możliwości wykorzystywania smartfonów i tabletów w celu poszerzania wiedzy i umiejętności.

W związku z tym, że jesteśmy dużą szkołą „Dzień Technologii” zamieniliśmy na „Tydzień technologii”.
W szkole zorganizowano wiele przedsięwzięć, podczas których uczniowie pracowali i bawili się równocześnie, wykorzystując nowe technologie. np.: Wieczór w szkole, wycieczki do Urzędu Miasta, zaproszeni zostali instruktorzy Akademii Nauki z Olsztyna, którzy przeprowadzili zajęcia z robotyki Lego, przeprowadzono 33 multimedialne lekcje przez 26 nauczycieli, zajęcia świetlicowe, zajęcia rewalidacji, 14 nauczycieli brało udział w wewnątrzszkolnym doskonaleniu nt. wykorzystania nowych technologii przez nauczycieli klas I-III prowadzonym przez wicedyrektora szkoły. Odbyły się również zajęcia, na których wspólnie pracowali uczniowie klas młodszych z chłopcami klas starszych.
Zapraszamy do obejrzenia filmów zrobionych przez n-li i uczniów naszej szkoły.

Wieczór w szkole w klasie 7B

Wieczór w szkole z matematyką

Wieczór w szkole klasa 5D

Zajęcia świetlicowe