SZÓSTKA KIBICUJE NAJLEPSZYM!

2017-10-29 14:26:53 (ost. akt: 2017-10-29 14:34:00)

WYJAZD NA MECZ PLUS LIGI INDYKPOL AZS OLSZTYN – PGE SKRA BEŁCHATÓW

W dniu 18 października 2017 roku, wśród 2200 widzów w Hali Urania w Olsztynie uczniowie klasy sportowej naszej szkoły, czyli VII b mieli możliwość obejrzenia na żywo meczu piłki siatkowej pomiędzy drużynami: Indykpol AZS Olsztyn – PGE Skra Bełchatów.

Uczestnicy wyjazdu mogli zobaczyć piłkę siatkową w najlepszym wydaniu, albowiem spotkały się drużyny, które grają w najwyższej lidze w Polsce, czyli Plus Lidze. Nie zawiedli się, mecz był bardzo zacięty i wyrównany. Indykpol AZS Olsztyn pokonał PGE Skrę Bełchatów 3:2 (18:25, 25:21, 25:23, 28:30, 15:12), a najlepszym zawodnikiem spotkania został zawodnik z Olsztyna – Hadrava. Dla uczniów naszej szkoły wyjazd ten był niezwykłym przeżyciem, ponieważ mogli zobaczyć prawdziwe gwiazdy siatkówki na żywo. Wszyscy do ostatnich minut mocno kibicowali swoim idolom.
Po zakończonym emocjonującym meczu nadeszła najbardziej oczekiwana chwila dla naszych uczniów, którzy od razu ruszyli w kierunku siatkarzy, aby zdobyć ich autografy i zrobić upragnione zdjęcie ze swoim sportowym idolem.