Konkurs „Kocie sprawy” rozstrzygnięty

2017-02-21 13:14:38 (ost. akt: 2017-02-24 10:10:56)

Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie wzięli udział w konkursie fotograficznym „Kocie sprawy” zorganizowanym przez Urząd Miasta w Szczytnie.

Celem konkursu było: poznanie zachowań i ras kotów, kształtowanie przyjaźni do zwierząt, a także zwrócenie uwagi na sprawy związane z opieką nad zwierzętami.

Temat „Kocie sprawy” był bardzo bliski dzieciom, w związku z czym na ręce organizatorów napłynęło wiele interesujących prac.
Komisja miała więc bardzo trudny wybór, gdyż z ogromnej liczby zdjęć musiała wybrać tylko 3 zdjęcia z każdej grupy wiekowej. Wszystkie prace przekazane do Urzędu Miasta otrzymały punktowane miejsca.
Wśród laureatów znaleźli się:
• I miejsce - Zuzanna Dudek z klasy III c
• II miejsce – Adam Hausman z klasy II d
• III miejsce – Julia Rzosińska z klasy II g

W klasach IV – VI
III miejsce w swojej kategorii zdobyli ex aequo Adam Adamkowski i Kinga Siemieniuk z klasy VI c.

Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się dnia 17 lutego 2017 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Szczytno.
Autorom najciekawszych prac zostały wręczone nagrody rzeczowe w każdej z kategorii wiekowej ufundowane przez organizatora.

Ekspozycję zdjęć „Kocie sprawy” można zobaczyć na korytarzu naszej szkoły.

Serdecznie gratulujemy uczniom nagrodzonych prac i życzymy im dalszych sukcesów.

Szkolni koordynatorzy: Barbara Pietrzak i Elżbieta Białczak

Zapraszamy również do obejrzenia pokazu wykonanego w Scratch. Pokaz wykonała Natalia Kończyk z klasy VID