Biblioteka szkolna ogłasza – zwroty książek i podręczników

Informujemy, że od dnia 2 czerwca przyjmujemy od rodziców i uczniów zwroty wypożyczonych podręczników i książek. W związku z tym prosimy o zapoznanie się z opracowanymi procedurami, w których w szczegółowy sposób jest wyjaśnione jak opisać i dostarczyć do szkoły przynoszone zwroty.

- Wszystkie podręczniki należy przynieść do budynku szkoły B1, natomiast wypożyczone książki do B1 lub B2
- Zwroty przyjmujemy codziennie w godzinach 11.00 – 14.00
- Podręczniki i książki w B1 przynosić należy do sali w piwnicy: parter na prawo za pokojem nauczycielskim – na końcu korytarza w lewo
- Książki wypożyczone w B2 należy przynieść do biblioteki
- Szczegóły opisane są w procedurach – organizacja pracy biblioteki szkolnej – bardzo ważny jest pkt 9

Procedury funkcjonowania biblioteki w Szkole Podstawowej Nr 6 im. Orła Białego w Szczytnie od dnia 25.05.2020 r.