Szanowni Państwo, Rodzice uczniów klas VIII

w związku z najnowszymi wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, Centralnej Komisji Egzaminacyjnej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, dotyczącymi organizowania i przeprowadzania w 2020 r. egzaminu ósmoklasisty informujemy, iż zdający, którzy ze względów zdrowotnych nie mogą zakrywać ust i nosa maseczką, mogą nosić przyłbicę albo, jeżeli nie mogą również korzystać z przyłbicy, przystąpić do egzaminu w odrębnej sali egzaminacyjnej.

Uczniowie bez przeciwwskazań zdrowotnych zdejmują maseczkę w dniu egzaminu, gdy tylko zajmą miejsce w sali egzaminacyjnej przy wylosowanym stoliku.
Ze względu na sprawy związane z organizacją egzaminu prosimy Rodziców o przesłanie najpóźniej do dnia 28 maja (czwartek) do godz. 15.00 informacji na pocztę e-mail szkoły sp6@um.szczytno.pl w sytuacji, gdy Państwa dziecko nie może ze względów zdrowotnych nosić ani maseczki, ani przyłbicy. Wtedy wydzielimy dla Państwa dziecka oddzielną salę egzaminacyjną.

Dyrekcja SP6