Bezpiecznie tylko z odblaskami

2 grudnia 2019 r. naszą szkołę odwiedzili Pan Rafał Kiersikowski, przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Szczytnie oraz Pan Tomasz Łachacz, Przewodniczący Rady Miejskiej w Szczytnie.

Celem ich wizyty było przedstawienie akcji profilaktycznej „Oklaski za Odblaski” i pogadanka z najmłodszymi uczniami naszej szkoły na temat bezpieczeństwa na drodze. W trakcie spotkania pokazano jak właściwie należy korzystać z odblasków, aby być widocznym na drodze. Podkreślono, że ich używanie zapewnia lepszą widoczność pieszego po zmroku i pomaga zapewnić bezpieczeństwo.

Wśród uczniów klasy 1c goście przeprowadzili quiz z zakresu bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego. W nagrodę uczniowie otrzymali odblaski oraz inne gadżety promujące akcję „Oklaski za Odblaski”!

Dziękujemy za ciekawe spotkanie!