Z serii "Okiem ucznia SP6". Relacja Bartka Rudnickiego z klasy 6F

22 listopada 2019 r. Szkołę Podstawową nr 6 odwiedzili uczniowie klasy 8D wraz ze swoją wychowawczynią p. Anną Dąbkowską oraz Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi p. Katarzyna Ulatowska.

Przekazane zostały podarunki w postaci przedmiotów do sprzedaży na kiermaszu zorganizowanym dla Weroniki z klasy trzeciej, która zachorowała na poważną chorobę.

Szkoła Podstawowa nr 2 przekazała również znaczną kwotę pieniędzy ma ten szczytny cel. Nasi przyjaciele z SP2 otrzymali wielkie podziękowania podczas spotkania z Panią Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 p.Grażyną Zielińską, wychowawczynią Weroniki, p. Bogusławą Dawidczyk, opiekunem Samorządu Uczniowskiego, p.Sylwią Gruszką-Cott oraz przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego Aleksandrą Kantorską i Bartoszem Rudnickim.