#CodeWeek2019

Od 5 do 20 października w całej Europie, w tym oczywiście w Polsce, obchodzimy Europejski Tydzień Kodowania.

Jest to wydarzenie społeczne, którego misją jest poszerzanie i promowanie kompetencji z zakresu programowania i zachęcanie osób w każdym wieku do rozpoczęcia przygody z programowaniem. Uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem nauczycieli: Beaty Borowy i Artura Kot aktywnie włączyli się do tej akcji. Podczas zajęć informatyki młodzież klas VI, VII i VIII rozwiązywała łamigłówki w postaci gier i zabaw układając programy z gotowych bloczków.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------