Klub Nakręconych na Film & Szkolne Koło Filmowe

Klub Nakręconych na Film oraz Szkolne Koło Filmowe kontynuuje w roku szkolnym 2019/2020 swoją działalność.

Zapraszamy wszystkich uczniów klas 5 – 8, którzy interesują się historią filmu polskiego i światowego, uwielbiają magiczną atmosferę sali kinowej na zajęcia, które odbywać się będą w budynku dawnego Gimnazjum nr 2. Nasze działania o charakterze kulturalno-artystycznym dają możliwość rozwijania kreatywności oraz rozbudzają apetyt na kino, oczywiście nie tylko polskie, ale także zagraniczne. Będziemy dalej pracować nad naszym projektem realizowanym przez KNnF, poznawać wspólnie interesujące filmy oraz wyjeżdżać do kina w piątkowe popołudnia. Pierwszy wyjazd planujemy już w piątek: 27.09.2019 o godzinie 14.30 dla uczniów klas 7-8.

Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące Klubu Nakręconych na Film & Szkolnego Koła Filmowego.

Serdecznie zapraszamy!!!
Joanna Bielska-Choroszewska