"Chłopiec w burzy" okiem Klubu Nakręconych na Film

2019-02-27 13:32:28 (ost. akt: 2019-02-27 13:35:53)

W piątek po południu młodzież z Klubu Nakręconych na Film po raz kolejny wzięła udział w popołudniowym wyjeździe do kina.

Tym razem był to film produkcji australijskiej "Chłopiec z burzy". Zaliczany do gatunku filmów familijnych trafia do kinomanów w każdym wieku.
Historia to ciąg retrospekcji, widzianej oczami starszego już Michaela Kingleya (Geoffrey Rush), który opowiada historię swojego dzieciństwa zbuntowanej, nastoletniej wnuczce (Morgana Davies). Analogie między przeszłością a teraźniejszością narzucają się same: dzieci borykają się z brakiem matki, pozostają w niezgodzie z ojcem i głęboko protestują przeciwko ludzkiej ingerencji w przyrodę...Otrzymujemy także piękne australijskie krajobrazy oraz motyw przyjaźni z rdzenną ludnością Australii.
Nie obyło się także bez wzruszeń.
Zachęcamy do obejrzenia filmu.