Klasa IA w Urzędzie Miejskim

2018-11-26 19:01:53 (ost. akt: 2018-11-26 19:07:05)

Kim zostanę w przyszłości, w jakim zawodzie będę pracować? Takie pytania zadają sobie dzieci już od najmłodszych lat.

Uczniowie klasy 1a Szkoły Podstawowej nr 6 w Szczytnie 06.11.2018 r. udali się do Urzędu Miasta na spotkanie z panią Burmistrz Danutą Górską. Z zaciekawieniem przysłuchiwali się temu, co mówi pani Burmistrz o swojej pracy. Dzieciom bardzo podobał się gabinet, w którym wyobrażali sobie, że podejmują ważne decyzje dotyczące przyszłości Szczytna.Natomiast w sali konferencyjnej mogli przez moment poczuć się radnymi, a z wieży ratuszowej podziwiali panoramę naszego pięknego miasta.
Dziękujemy naszej koleżance z klasy Lidce oraz jej mamie pani Katarzynie Górskiej za zorganizowanie spotkania.

Uczniowie i wychowawca kl. 1A Krystyna Karpowicz